שתלים דנטלים הם בעצם שיניים תחליפיות לשיניים המקוריות לחסרי שיניים ובאמצעותן נוכל לחזור לחייך במידה שחסר שיניים קדמיות לטחון וללעוס במידה שחסר שיניים האחוריות.

שיקום הפה באמצעות שתלים דנטליים מהווה כיום דרך טיפול מקובלת ונפוצה מאוד, שתלים הדנטליים נותנים מענה מצויין ברמה האסטתית, ברמת הנוחות של המטופל ובבריאות השיניים. הם מאפשרים לשחזר את תפקודו התקין של הפה ושל מערכת הלעיסה.

 תהליכי פיתוח עולמיים ושיטות אבחון מתקדמות מאפשרות קליטה מוצלחת של שתלים בשיעור גבוה שנע בין 90%-95%.

השתל הדנטלי הוא גוף מתכתי קטן, דמוי בורג, המוכנס לתוך עצם הלסת על מנת לשמש תחליף לשורש השן שנעקרה או החסרה. בחירת סוג השתל ותכנית הטיפול נעשית בהתאם לאנטומיה של הלסת ולנתונים נוספים, כמו מיקום השתל וצפיפות העצם בלסת. החדרת השתל מתבצעת בתהליך כירורגי ובהרדמה מקומית, לאחר החדרת הבורג קיימת תקופת המתנה של 3-6 חודשים המאפשרת את קליטת השתל בעצם.

השלב הבא: על “השורש” המלאכותי מורכב מבנה מיוחד, עליו ניתן לבנות כתר או גשר או לתמוך ולייצב תותבת. השתלים עשויים מטיטניום: מתכת חזקה התואמת ביולוגית לרקמות העצם והחניכיים ועמידה בפני הכוחות הפועלים בפה. שתלי הטיטניום נקלטים בלסת תוך יצירת מגע ישיר והדוק עם העצם.

שתלים דנטליים מתאימים כמעט לכל אדם בוגר, בעיקרון, כל אדם שמצב בריאותו יציב יכול ליהנות משתלים, בתנאי שמבנה וגודל עצם הלסת שלו מתאימים להשתלה, החניכיים שלו בריאים והוא מקפיד על הגיינת הפה.

במקרים בהם העצם אינה מתאימה לקליטת השתל ניתן לבנות עצם ובלסת העליונה, על-ידי הרמת הסינוס. לאחר מכן נדרשת תקופת החלמה שנעה בין שלושה לשישה חודשים, במהלכם השתל עובר אוגמנטציה ומשתלב בתוך העצם. כאשר תהליך זה הושלם בהצלחה מלבישים על השתל את הכתרים.

הסיבות לבחור בנו כוללות בין השאר את הנקודות הבאות: 
מקצועיות, ניסיון רב, גישה לא פולשנית, אמינות לא מתפשרת, שירות אדיב, המלצת לקוחות מכל הלב ומחיר שהוא מתחשב ותחרותי
צוות המרפאה מקצועי ומיומן ובעל מוניטין. אנו מתחייבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר בטיפולי השיניים ומאפשרים למטופלים שקט נפשי.  ניסיון עשיר רב שנים בתחום השתלות השיניים ושיקום הפה מהמקרים הקלים ביותר ועד למקרים המורכבים ביותר. אנו מבצעים שיקומי פה ושתלים על בסיס יומיומי.אנו מתמחים בהשתלות שיניים בגישה זעיר פולשנית המביאה להחלמה מהירה יותר למטופל, ולקיצור זמן הטיפול.שיעור ההצלחה העצום כולל אמינות ואחריות לטיפול מתוך ביטחון באיכות הטיפולים.   למרפאה מטופלים ממליצים ששיפרנו להם את איכות החיים.המרפאה שמה דגש על אדיבות ומקצועיות והקפדה על יחס אישי והתייחסות למצב הפה, העדפות המטופל, רמת החרדה של ומצבו הכלכלי.המרפאה נמצאת תחת הקפדה על שמירת תנאי סטריליזציה גבוהים.

Fresh Face

 

LOGFRESH.png

אתר להשוואת מחירים לטיפולי שיניים

handsome-young-man-with-fixed-gear-bicyc

שירות

אין יותר לשלם אלפי שקלים !

שלח/י עוד היום צילום פנורמי או סיטי או תוכנית טיפול ממרפאה אחרת קבל/י מחיר יותר טוב עם איכות הכי טובה שיש עם מיטב הרופאים !!!

או תקבל/י ייעוץ לגבי הצעת המחיר שקיבלת חינם !! 

להעלאת קבצים